Scène Laborde Earles Law Firm Fais Do Do
04/23/20206:00 pm-10:30 pm
9:15 pm-10:30 pm Delgres
6:00 pm-7:00 pm Dos Santos
7:30 pm-8:45 pm The Hip Abduction
LUS LA Craft Biergarten
04/23/20205:45 pm-11:00 pm
8:30 pm-9:30 pm Sick Ride
10:00 pm-11:00 pm Brother Dege & the Brethren
6:30 pm-7:30 pm The Debtors
7:45 pm-8:15 pm Brewmasters' Talk: NOLA Brewing
Scène Laborde Earles Law Firm Fais Do Do
04/24/20205:15 pm-9:45 pm
8:30 pm-9:45 pm Nomadic Massive
5:15 pm-6:15 pm Nathan and the Zydeco Cha Chas
6:45 pm-8:00 pm The Meditations
Scène Tito’s Handmade Vodka Lafayette
04/24/20205:30 pm-10:15 pm
9:00 pm-10:15 pm Delgres
5:30 pm-6:45 pm Francisco, El Hombre
7:15 pm-8:30 pm The Hip Abduction
Pavillon Expérience Acadie
04/24/20206:15 pm-9:15 pm
8:15 pm-9:15 pm Spoutnique
6:15 pm-7:15 pm Dave Puhacz
Service Chevrolet Cadillac Scène des Jeunes
04/25/202012:00 pm-3:15 pm
12:00 pm-12:45 pm Burke Riley Cajun Quintet
1:15 pm-2:00 pm Francisco, El Hombre
2:30 pm-3:15 pm Great Gambian Griots
Scène LUS Internationale
04/25/202012:00 pm-10:00 pm
8:45 pm-10:00 pm Nomadic Massive
12:15 pm-1:15 pm Great Gambian Griots
1:45 pm-3:00 pm Doolin'
3:30 pm-4:45 pm Tab Benoit
5:15 pm-6:30 pm The Meditations
7:00 pm-8:15 pm Ayrad
Scène Tito’s Handmade Vodka Lafayette
04/25/202012:15 pm-10:15 pm
9:15 pm-10:15 pm 47SOUL: Presented by Nidal Balbeisi/Agave/Zeus
12:30 pm-1:45 pm Acadiana Symphony Youth Orchestra
2:15 pm-3:30 pm Marina Orchestra
4:00 pm-5:15 pm Jelly Toast
5:45 pm-7:00 pm Natu Camara
7:30 pm-8:45 pm The Waifs
JD Bank Pavillon de Cuisine
04/25/20201:00 pm-8:00 pm
8:30 pm-10:00 pm Tattooed Walls w/ Tommy Hughes, David Alpha & Robert Dafford
1:00 pm-2:00 pm Chloé Breault
3:00 pm-4:00 pm Amis du Teche
5:00 pm-6:00 pm Lone Piñon
7:00 pm-8:00 pm Jacques Surette
KATC / LA Folk Roots Chat Room
04/25/20201:00 pm-9:00 pm
1:00 pm-2:00 pm Archive Fire
2:30 pm-3:00 pm Ayrad
3:30 pm-4:30 pm UL Lafayette Latin Ensemble
5:00 pm-5:30 pm Les Filles de Illighadad
6:00 pm-7:15 pm International Fiddle Summit: Presented by Sola Violins
7:45 pm-9:00 pm Feufollet
Pavillon Expérience Acadie
04/25/20201:30 pm-9:00 pm
1:30 pm-2:30 pm Jacques Surette
3:30 pm-4:30 pm Dave Puhacz
5:30 pm-6:30 pm Chloé Breault
7:30 pm-8:30 pm Spoutnique
KATC / LA Folk Roots Chat Room
04/26/202012:00 pm-6:00 pm
12:00 pm-12:30 pm Leyla McCalla: Presented by JD Bank
1:00 pm-2:00 pm Board to Tears
2:30 pm-3:00 pm Great Gambian Griots
3:30 pm-4:30 pm Dave Puhacz
5:00 pm-6:00 pm Gerald Gruenig and Gentilly Zydeco
Scène Laborde Earles Law Firm Fais Do Do
04/26/202012:00 pm-6:30 pm
12:00 pm-1:15 pm Voices of Progressive Choir/Progressive Baptist Church
1:45 pm-3:00 pm RAM
3:30 pm-4:45 pm Doolin'
5:15 pm-6:30 pm Natu Camara
Scène Tito’s Handmade Vodka Lafayette
04/26/202012:15 pm-6:45 pm
12:15 pm-1:30 pm Lone Piñon
2:00 pm-3:15 pm Leyla McCalla: Presented by JD Bank
3:45 pm-5:00 pm Ayrad
5:30 pm-6:45 pm Francisco, El Hombre
JD Bank Pavillon de Cuisine
04/26/202012:30 pm-5:30 pm
12:30 pm-1:30 pm Great Gambian Griots
2:30 pm-3:30 pm T'Monde
4:30 pm-5:30 pm The Underhill Family Orchestra
Service Chevrolet Cadillac Scène des Jeunes
04/26/202012:30 pm-3:45 pm
12:30 pm-1:15 pm Jacques Surette
1:45 pm-2:15 pm En Ronde - Louisiana Round Dances
3:00 pm-3:45 pm Lone Piñon
Scène LUS Internationale
04/26/202012:30 pm-7:00 pm
12:30 pm-1:45 pm Les Filles de Illighadad
2:15 pm-3:30 pm The Waifs
4:00 pm-5:15 pm Sinkane
5:45 pm-7:00 pm Cimafunk
LUS LA Craft Biergarten
04/26/202012:45 pm-5:45 pm
12:45 pm-1:45 pm Radio Zydeco
2:00 pm-2:30 pm Brewmaster's Talk: Huckleberry Brewing Co.
2:45 pm-4:15 pm School of Rock Lafayette
4:45 pm-5:45 pm The Bucks
Pavillon Expérience Acadie
04/26/20201:00 pm-5:30 pm
1:00 pm-2:00 pm Dave Puhacz
2:45 pm-3:45 pm Chloé Breault
4:30 pm-5:30 pm Spoutnique

Lineup and Schedule subject to change.